O nás

Co se skrývá za dveřmi La Puerty?

Jak to začalo? Zdobením vlastního domova – květinami, věnci velikonočními i vánočními a tak dál a tak dál.Nikdy mě nenapadlo, že bych svou oblibu ve tvorbě dekorací mohla proměnit ve vlastní obchod. Při práci nebylo nikdy času nazbyt a dekorace byly opravdu jen koníčkem. To se změnilo s narozením syna. Ačkoliv bych mateřskou dovolenou opravdu dovolenou nenazývala, výstižnější by byla spíše mateřská celodenní dřina, otevřel se mi časový prostor v podobě synových poobědových odpočinků. Synovy byl rok a půl, když jsem si začala pohrávat s myšlenkou, že bych ten volný čas trávila i s něčím jiným než jen s mopem nebo ovladačem v ruce. Přemýšlela jsem, co mi přináší radost a u čeho bych si odpočinula od běžného denního hraní s autíčky, stavění garáží nebo hledání kamínků. A už to bylo. Nápad byl na světě a já najednou pocítila obrovský zápal pro věc. Jako by moje já, které bylo nastavené na mód máma na plný úvazek, najednou zajásalo, že se zaměstná i něčím jiným. Během pár dní se zrodila La Puerta.

Teď se nabízí otázka. Proč jsem zvolila právě tento název. La Puerta znamená ve španělštině dveře. Já dveře vnímám jako začátek domova. Za dveřmi se nachází prostor, který je jen váš. To, jakým způsobem si ho zařídíte nebo vyzdobíte je zcela ve vaší režii. Věci, kterými se doma obklopujeme, nám často připomínají, co jsme prožili, kde jsme cestovali, jaké dárky jsme dostali. Sama jsem nějaký čas žila ve Španělsku, i proto ten španělský název. Španělsko je plné života, barev a dobré nálady. Ve stejném duchu se snažím vést i La Puertu. Neřídím se šablonami, každá dekorace je originál.

Bude mi ctí, když si svůj domov ozdobíte některou z mých dekorací. Anebo ji darujete někomu, na kom vám záleží. Budu se snažit vaše objednávky či dotazy vyřizovat co nejdřív, ale můj syn zůstává na prvním místě, takže když je vzhůru a zavelí, práce jde stranou a já se s radostí vracím do role mámy.

 

O nás stránka-LaPuerta.cz