Jak nakupovat

Jak a z čeho vybírat?

Dekorace tvoříme z kvalitních umělých květin, které působí přirozeně. Každé aranžmá je originál a tvoříme ho na základě vašeho výběru.

 

1. Nejprve si zvolte druh dekorace - květinové aranžmá ve flower boxu, květináči, plecháčku apod. nebo květinový věnec, svícen atd.

2. Zvolte velikost dekorace (pokud je to možné, některé varianty jsou jen v jedné velikosti).

3. Vyberte hlavní květinu dekorace (růže, pivoňka, tulipán apod.)

4. Zvolte barvu flower boxu/květináče/plecháčku/věnce apod. (některé varianty jsou dostupné pouze v jedné barvě)

5. Vyberte barvu hlavní květiny (bílá, růžová apod.). Do této barvy budeme ladit celé aranžmá. Dostupné barvy se liší dle druhu zvolené květiny.

6. Zvolte doplňky dekorace (dekorační peříčka, zápichy)

 La Puerta_jak sestavit dekoraci 

Květiny, ze kterých můžete vybírat se drobně liší v závislosti na druhu či velikosti dekorace. Doplňkové květiny a zeleň vybíráme tak, aby celé aranžmá ladilo. Dekorace netvoříme podle šablony, každá je originál. 

 

Jak o dekoraci pečovat?

Všechny dekorace jsou interiérové. Dekorace nevyžaduje žádnou zvláštní péči. Stačí, když ji čas od času zbavíte prachu pomocí hadříku. Dekorace nesprchujte a neponořujte je do vody. Mohlo by dojít k jejich poškození. Prosím neumisťujte dekoraci do bezprostřední blízkosti svíček, krbu a podobně. Mohlo by dojít ke vznícení.

 

Platba a doprava

Platit lze pouze převodem na bankovní účet. Objednávka bude odeslána po obdržení platby. Platební údaje vám zašleme na email. Objednávky odesíláme do 7 pracovních dní. Pokud by ze závažných důvodů došlo ke zpoždění, budeme vás neprodleně informovat. Svou objednávku si můžete vyzvednout na jednom z výdejních míst Zásilkovny nebo si ji nechat zaslat přímo na adresu.

 

Cena dopravy

Zásilkovna na výdejní místo - 79 Kč 

Česká pošta balík do ruky - 149 Kč 

 

Reklamace a vrácení zboží

Pokud se zboží rozhodnete vrátit ve 14-ti denní zákonné lhůtě nebo jej reklamovat, vyplňte prosím VRATKOVÝ A REKLAMAČNÍ FORMULÁŘ

Vyplněný formulář zašlete na náš email info@lapuerta.cz a zároveň ho vytiskněte a přiložte k vrácenému zboží. Zásilku důkladně zabalte a zašlete na adresu Monika Žabková, Za Humny 502/3, 500 09 Hradec Králové. Děkujeme.